Czy kolejna cesarka może być dla mnie niebezpieczna?

Witam serdecznie mam 30 lat i przesyłam 4 cięcia cesarskie i obawiam się że znów jestem w ciąży czy to jest niebezpieczne dla mego życia podczas ostatniej cesarskim P. Doktor powiedziała mi że kolejna cesarza może być niebezpieczna

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Rzeczywiście będzie podwyższone ryzyko powikłań około-operacyjnych. Wszystko zależy od przebiegu ciąży oraz schorzeń towarzyszących. Pozdrawiam.