Czy kolejne takie badanie muszę wykonać przed następną wizytą u doktor?

Witam. Mam pytanie: 2 lata temu tj. Końcówka 2017r. ostatnia wizyta kontrolną u mojej dr. Kardiolog, było robione badanie echo serca metoda dopiera. Czy kolejne takie badanie muszę wykonać przed następną wizytą u doktor, mimo iż nie otrzymałem od niej skierowania na nie?

Szanowny Panie, nie potrafię doradzić, ponieważ nie napisał Pan jakie są zalecenia lekarza prowadzącego