Czy konieczna jest konsultacja z kardiologiem w tej sytuacji?

Dzień Dobry . Mam co jakiś czas kłucie po lewej stronie klatki piersiowej (to samo miejsce ) EKG I i IIok , III troszkę są odchyły troszkę ,nie duże . Czy warto może skonsultować to z kardiologiem ? Mam nadciśnienie ...
KOBIETA, 30 LAT 11 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Opisane objawy ale również choroba przewlekła jest wskazaniem do wizyty stacjonarnej u swojego lekarza pierwszego kontaktu lub prowadzącego leczenie kardiologa w celu oceny i diagnostyki opisanych objawów.

Proszę nie lekceważyć opisanych objawów.

Pozdrawiam