Zapytaj lekarza

1 , 0 2 9 , 6 7 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy konieczne jest całkowite obrzezanie?

Plastyka wędzidełka czy obrzezanie całkowite ? Mam bardzo krótkie wędzidełko i zastanawiam się, która metoda będzie dla mnie odpowiednia, jeśli chodzi o współżycie, gdyż obecnie bardzo mnie uciska wędzidełko w zwodzie i mam przez to przedwczesny wytrysk. Proszę napisać jaką metodę polecacie i krótko uzasadnić dlaczego np. ta metoda, a nie inna - pomoże mi to w podjęciu decyzji.
MĘŻCZYZNA, 24 LAT około miesiąca temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

szanowny Panie to zależy jakie są wskazania, przez internet nie da się określić, która metoda będzie dla Pana korzystniejsza, to pytanie należy kierować do lekarza prowadzącego

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy