Czy konieczne jest powtórzenie badania b-HCG?

Witam, Przeszłam stymulację w procesie in-vitro, ale niestety ze względu na zbyt niska ilość pęcherzyków nie mogłam dokończyć procesu i został on zamieniony na zwykła stymulację. 25.10 podałam sobie ovitrelle na popękanie pęcherzyków, współżycie 25.10 i 27.10. Dzisiejszy (07.11) wynik badania beta hcg wynosił <5 (4 468). Czy wynik negatywny jest pewny? Czy powinnam powtórzyć badanie ? Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Po takim czasie od stosunku wynik powinien być już wiarygodny. Ale zawsze dla pewności może Pani powtórzyć badanie.