Czy konieczne jest stosowanie Letroxu przez 35-latkę?

witam proszę o pomoc w styczniu urodziłam synka leczę się na niedoczynność od 13 lat w ciąży miałam zwiekszona dawkę do 125 /150 w weekend po porodzie tsh było 0,005 wiec lekarz kazał zejść do 100 tsh po 2 miesiącach 0,49 zaczęłam się złe czuć i aktualny wynik 5,89 lekarz ogólny bo enokrynolog dopiero za 3 miesiące kazał brać 125 letroxu odkąd go biore czuje się tragicznie senność słabość brak siły czy to nie zadłuży przeskok dawki może lepiej było by 125/100 bo do wizyty jeszcze długo a samopoczucie okropne dziękuje

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jest konieczne. Należy chwile poczekać zanim po porodzie ustali się dla Pani odpowiednia dawka.