Czy konieczne jest stosowanie Propranololu?

Witam. Jakis miesiac temu bralem 3 tabletki propanololu, lekarz kazal odstawic od razu wiec odstawilem, potem mialem zawroty glowy wiec zaczolem brac z powrotem i odstawialem stopniowo przez 3 dni. Do tego od 2 tygodni biore amisulpiryd i od miesiaca zmniejszam stopniowo abilify po ktorym mialem drgawki na ktore byl przepisany propanolol i akineton ktory jeszcze biore. Pytanie czy moglem sobie uszkodzic serce tym propanololem lub reszta lekow skoro nie lecze sie na serce? Od ok tygodnia mam zawroty glowy i bule serca w klatce piersiowej... Podczas wysilku bul sie nasila. Lekarz zrobil EKG serca i powiedzial ze jest wporzadku ale mam termin do kardiologa za 2 tygodnie. Czy czekac dwa tygodnie na kardiologa czy isc na pogotowie bo boje sie ze uszkodze sobie serce? Pozdrawiam

Szanowny Panie nie uszkodzi sobie Pan serca, ale proszę stosować się do zaleceń lekarza