Czy konieczne jest zażywanie leku Bromergon?

Do ginekologa.witam od ok.4-5lat zazywam bromergon(nieregularne miesiaczki,wykrycie mikrogruczolaka przysadki).Dodam ze jestem mama 3letnich bliz.w tej chwili moja prolaktyna wynosi 17 lecz miesiaczki nadal co30,37a nawet40dni.Moje pytanie czy nadal muszę zażywać bromergon lekarz zalecił 1tabletke na noc,czy to nadal konieczne?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Lek Bromergon jest stosowany w przypadku hiperprolaktynemii u kobiet, która może byc czynnościowa lub wynikająca z obecności gruczolaka przysadki. Te warunki u Pani istnieją stąd też lek należy przyjmować ciągle.