Czy kontynuować znajomość z byłą dziewczyną po jej powrocie do kraju?

Witam,chciałem zapytać o rade ,po rozstaniu bo ona wyjechała za granice ,po powrocie napisała do mnie że jest już w kraju i chce żebym o tym wiedział ,chwile popisaliśmy nawet miło .Mam pytanie co ja mam o tym wszystkim myśleć ? olać ją czy pomału zapytać o spotkanie,dodam że nadal czuje do niej słabość

Witaj,
nie sam powrót jest tu problemem,ale byc może Twoje poczucie zdrady/zaniedbania z jej strony/,o którym powinieneś jej powiedzieć.Głównie dlatego,że gdzieś w Tobie jest niepewnośc,czy masz prawo być traktowany poważnie.Otóż tak!Masz prawo i jeżeli kolejne uczucie będziesz budował na braku szacunku dla samego siebie,sytuacja będzie się powtarzała.Czy nie dobrze byłoby popracować nad samooceną z jakimś psychologiem?
Polecam serdecznie i w razie potrzeby zapraszam.

No cóż, spotkanie "byłych", niosą ryzyko lub szansę ponownego związku, zbliżenia. Sam Pan musi ocenić czy w Pana sytuacji to igranie z ogniem czy raczej nadzieja na coś. Pozdrawiam