Czy kręgozmyk leczy się tylko operacyjnie?

witam u mnie stwierdzono kręgozmyk 8mm w obrębie ledzwiowym i czy zawsze musi się to skonczyc operacją I dlaczego boli mnie lewa noga ale jest to ból tylko podczas powrotu do domu a tak cały dzien nie Piję trochę dużo piwa i mam tzw brzuch piwny obwód 115 cm

Da się leczyć także zachowawczo. Jednak jest to dla fizjoterapeuty dosyć duże wyzwanie, nie każdy terapeuta potrafi pomóc. Proponuję poszukać terapeuty pinopresury - daje niesamowite rezultaty.
Pozdrawiam!