Czy krople żołądkowe wchodzą w interakcje z tymi lekami?

Witam, w dniu 21.06.2019 zadałem pytanie odnośnie stosowania kropli żołądkowych z innymi lekami, które wymieniłem. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Interesuje mnie przede wszystkim ziele dziurawca, które wchodzi w skład tych kropli, a wydaje mi się, że występuje interakcja, z którymś z wymienionych leków. Podaje jeszcze raz te leki: bisocard, espiro, kaldyum, milurit, amlozek, xanax, cordarone, prestarium, xarelto. Dla mnie jest to istotna informacja, ponieważ mam również niedokwaśność żołądka, a obecnie nie ma w sprzedaży citropepsiny i chyba w tym wypadku ratunkiem są krople żołądkowe? Zawierają one również alkohol i w związku z tym jak jazda samochodem. Proszę o pilną odpowiedź i pozdrawiam

Szanowny Panie na naskwasotę należy stosować odpowiednie leki, krople żołądkowe proszę stosować w ostateczności