Czy krwawienie jest poronieniem?

Witam robiłam 6 testów ciazowych były wszystkie pozytywne robiłam też beta wyszło prawie 4000 . 1 listopada pod wieczór dostałam silne krwawienie razem ze skrzydłami, skrzepy trwały jeden dzień krwawienie mam jeszcze ale mniejsze niż wcześniej 4 listopada i dalej mam czy to poronienie czy nie koniecznie ???

nie jestem w stanie tego stwierdzić, jest to możliwe ale przez internet nie da się postawić diagnozy