Czy kształt piersi zmienia się wraz ze stosowaniem antykoncepcji hormonalnej?

witam, mam pytanie, jestem po 2 opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych ( jasmin) i mam taki problem, ze fakt troszke mi sie powiekszyły piersi ale są nadal dość obwisłe. mam 23 lata, mam 5 miesieczne dziecko (piersia karmiłam ok 3 tyg tylko) i nie wiem czy się dzięki tabletką ujędrniom czy nadal będą takie paskudne. mam 23lata i troszkę się tego wstydzę. proszę o pomoc i pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Piersi w trakcie stosowania antykoncepcji mogą ulegać powiększeniu, obrzmieniu.