Czy któryś z moich leków mógł spowodować krwawienie?

Dzień dobry, od 5 dni biorę tabletki Polprazol, poltram, metoclopramium oraz zastrzyki neoparin 40. Do tego od dwóch lat tabletki antykoncepcyjne Vibin Mini, dziś dostałam krwawienie mimo rozpoczęcia nowego blistra. Czy któryś z wymienionych leków mógł spowodowac to krwawienie?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Prawdopodobnie neoparin. Proszę udać się na pilna konsultację ginekologiczną. Pozdrawiam.