Czy któryś z tych leków może przyczynić się do zaburzeń miesiączkowania?

Dzień dobry, mam 21 lat i przyjmuję codziennie Fluoxetin (20mg), Amisan (50mg) oraz Trittico (25mg). Czy któryś z leków może przyczynić się do zaburzeń miesiączkowania? Okres spóźnia mi się około 50 dni, przy czym nie mam żadnych dolegliwości bólowych.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Rzadko, ale mogą te leki się do tego przyczynić. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem.