Czy ktoś potrafi pomóc siostrze ze złuszczającym zapaleniem ust?

Witam, piszę w imieniu mojej siostry. Siostra choruje na złuszczające zapalenie ust (Exfoliative Cheilitis), taką postawiono diagnozę. Choroba trwa już od pół roku, stan ciężki-zaawansowany (ropne wycieki, łuszczący się naskórek, grudki, opuchnięcia). Stosowała różne leki na bazie sterydów, antybiotyków, przeciwko grzybicy, bakterii, itp. Nic nie pomaga, stan się pogarsza. Mieszkamy na podkarpaciu, siostra leczyła się już u bardzo wielu specjalistów, ostatnio u bardzo cenionego profesora z Rzeszowa, który również się nie znalazł sposobu na wyleczenie tej choroby. Proszę o kontakt ze specjalistami w kraju lub z zagranicy, którzy podjęliby się wyleczenia mojej siostry z tej przypadłości, którzy spotkali się z taką chorobą i się tym specjalizują. Dziękuję. Siostra Aleksandra

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym zgłosić się do szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie- ,,Oddział Kliniczny Kliniki Alergii i Immunologii Szpital Uniwersytecki w Krakowie".