Czy lecząc się na nerwicę powinnam powiedzieć, że jestem w ciąży?

Witam, obecnie od miesiąca uczestniczę w terapii na dziennym oddziale leczenia nerwic. Tydzień po rozpoczęciu terapii dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Czy powinnam kontynuować terapię nie mówiąc o ciąży terapeutom, czy lepiej powiedzieć? teoretycznie w regulaminie jest napisane, że osób w ciąży nie przyjmuje się na oddział,ale rozpoczęłam terapię nie wiedząc o tym. Zostanę usunięta z oddziału po przyznaniu się do ciąży? Wiem, że stres w ciąży nie jest wskazany, a jest nieodłącznym elementem terapii, ale czuję, że bez terapii będą kiepską mamą. Liczę, że po terapii będę bardziej otwarta na ludzi i w lepszym humorze co niesie same korzyści dla dziecka. Serdecznie proszę o poradę. Pozdrawiam

Szanowna Pani proszę poinformować lekarza, szczególnie że może Pani otrzymywać leki których nie wolno stosować w ciąży