Czy lek Acard przyjmowany w 15. tygodniu ciąży może powodować plamienia?
Witam jestem w 15 tygodniu ciazy. Poprzednia ciaza zakonczyla sie obumarciem w 37 tygodniu z powodu niewydolnosci lozyska. Obecnie mam wlaczony acard 75 mg raz dziennie. Po kilku dniach przyjmowania tego leku zaczely sie u mnie lekkie plamienia. Na usg bylam dwa dni temu i wszystko bylo dobrze dziecko rosnie ma prawie 10 cm. Biore luteine dopochwowo 2 razy dziennie. Czy acard moze powodowac takie sensacje w postaci plamien?. Prosze o szybka odpowiedz.

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Warto jednak podkreślić, że objawy jakie Pani podaje mogą być wynikiem wahań hormonalnych.