Czy lek antykoncepcyjny zdążył się wchłonąć?

Miałam biegunkę przez cały dzień wywołaną lekiem citra fleet. Wieczorem gdy już było lepiej wzięłam lek antykoncepcyjny symbella ale po 2 h wystąpiła jeszcze biegunka. Była to 6 tabletka. Czy lek zdążył się wchlanac i czy jest możliwość ciąży jeśli 2 dni później miałam stosunek używając prezerwatywy i był przerywany bez żadnych uszkodzeń prezerwatywy.

Szanowna Pani, tak myślę że lek się wchłonął, prawdopodobieństwo ciąży jest niskie. Pozdrawiam