Czy lek Cipronex jest dobrym rozwiązaniem przy zapaleniu błony śluzowej nosa?

Dobry wieczór, czy lek cipronex jest dobrym rozwiązaniem czy zapaleniu błony śluzowej nosa?

Rafał Stando

Niestety, ale przy tak skąpej ilości danych klinicznych oraz braku możliwości zbadania pacjenta, niemożliwym jest określenie wskazań do zastosowania antybiotyku. Także ciężko nawet stwierdzić, czy wymaga pani w ogóle leczenia antybiotykiem. Niemniej jednak ciprofloksacyna nie jest lekiem pierwszego wyboru w zakażeniach górnych dróg oddechowych, to należy stwierdzić z całą stanowczością.