Czy lek Clostilbegyt powoduje skutki uboczne na tle psychicznym?

Dzien dobry, w poprzednim cyklu który właśnie sie skończył brałam lek clostilbegyt. Czy możliwe sa silne skutki oboczne na tle psychicznym? Osłabienie, ciagle napięcie organizmu- nerwowe, złe myśli. Występowały one w okresie owulacji i pojawiły sie ponownie podczas trwania miesiączki która właśnie sie kończy a objawy jeszcze trwają. Wcześniej nie miałam podobnych problemów. Pojawiały sie dopiero teraz po zabraniu leku. Jesli tak to koedy powinny ustąpić? Koedy hormony dojada do wcześniejszych norm?

Lek. Bartosz Domagała

Tak mogą być takie zaburzenia po przyjęciu tego leku, jeśli nie ustąpią należy udać się do lekarza prowadzącego celem wykluczenia innych przyczyn