Czy lek estrofem powinnam użyć do końca?

Pod koniec kwietnia wybralam sie na badanie hsg gdyz od dluzszego czasu staramy sie z mezem o dzidzie (raz ciaza pozamaciczna, raz poronienie) o wstepnym badaniu usg okazalo sie ze mam polip ale pani doktor zrobila ob ktore wskazywalo na infekcje dostalam antybiotyk doustny plus gynalgin po zakonczeniu dawkowania po uplywie 3 dni poajwilo sie plamienie po kolejnych 3 dniach obfite krwawienie z duza iloscia skrzepow ktore trwalo 2tyg potem kilka dni przerwy (czyste dni), nastepnie 3dni plamienia po czym juz 7dni obfitego krwawienia ze skrzepami. Po wizycie u gin. dostalam estrofem 1xdziennie na zatrzymanie krwawienia. Jak dlugo mam go brac, czy uzyc do konca? Juz odwiedzilam tylu lekarzy ze kazdy mowi vo innego... czy mam szanse na dzidzie? :-(

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalistą w dziedzinie endokrynologii ginekologicznej.