Czy lek Linefor jest bezpieczny i nie wywoła napadów padaczki?

Lekaz przepisal mi linefor 75 w dawce 2x1 na pieczenie głowy. Czy ten lek jest bezpieczny i niewywola napadów padaczki? Nie mam leków ani padaczki a lekarz przepisał mi właśnie ten lek. Proszę o odpowiedz gdyż Nie wiem czy mam to brać.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Lek oprócz wspomagającego działania przeciwbólowego ma również działanie przeciwpadaczkowe więc nie wywoła napadów padaczki. Pozdrawiam.