Czy lek mógł zmienić łagodną zmianę nowotworową w złośliwą?

Witam Jestem po mastektomii lewej piersi 4 lata temu g1 4mm bez przerzutów silnie hormonozależny Brałam tamoksyfen Po 4 latach mastektomia prawej piersi mikrozwapnienia lowe grade .Lekarz stwierdził że lek nieskuteczny i odstawił Czy lek mógł przyspieszyć zezłościenie bo 15 lat były łagodne?Jakie leczenie teraz powinno być

Szanowna Pani, tamoksifen nie powoduje zezłośliwienia guza łagodnego. Dalsze leczenie proszę omówić z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam