Czy lek Mozarin dwa miesiące po terminie ważności można użyć?

Witam, Czy lek Mozarin, dla którego termin ważności minął w styczniu 2017 można użyć? Od zakupu był przechowywany w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Czytałem, że leki są bezpieczne do pół roku po upłynięciu ważności. Zaczynam kurację, a z poprzedniej pozostało mi jedno całe, nienaruszone opakowanie.

jednak tak jak Pan mówi, duża część z nich wykazuje brak zmian po upływie ważnosci przez jakiś czas, najczęściej 3 miesiące.