Czy lek Setaloft 75 działa na nerwicę lękową?

Od prawie 6 tygodni biorę lek setaloft 75. Mam nerwicę lekową, myślałam ze już będzie wszystko dobrze, ale niestety lęk powrócił. Przy tym mam jeszcze mocne bóle głowy potylicy. Kiedyś miałam zdiagnozowaną neuralgię potyliczną. Czy lek setalot na mnie działa? Kiedyś mi pomagał

Dzień dobry,
najlepsze rezultaty w leczeniu różnych problemów psychicznych daje połączenie farmakoterapii z regularną psychoterapią, dlatego zachęcam Pana do zwrócenia się o pomoc do psychoterapeuty, który może pomóc Pani dotrzeć do źródła kłopotów i wypracować sposoby radzenia sobie z nim.
Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesu