Czy lek Triticco może sfałszować wyniki Holtera ekg i Holtera ciśnieniowego?

Witam serdecznie, Mam pytanie. 3 miesiące po porodzie zaczęło mi skakać ciśnienie.Ekg badania krwi echo serca tarczyca nerki wszystko jest prawidłowe. Wydaje mi się że moje skoki są spowodowane lękami,stresem,jak mierze ciśnienie to boję się że dostanę udaru albo zawału....I może dlatego mi skacze...Czasem Mam lęki że czegoś się boję sama nie wiem czego,jest też obawa o swoje życie i najbliższych ..Czasem cisniwnie mi skacze z wielkiej radosci albo smutku albo jak sie czyms denerwuje...wiem ze to glupie ale wtwdy ide mierzyc ciśnienie i mam 140-160/90-105....może To nerwica. Dodam że ciśnienie rano i wieczorem kiedy uda mi się opanować stres to coś 110-125 /70-80. Internista przepisał mi lek triticco cr 75. Mam być dalej diagnozowana u kardiologa dlatego umówiłam się na holter ekg i holter cisnieniowy. Moje pytanie jest następujace..czy lek triticco może sfałszować wyniki holtera ekg i holtera cisnieniowego?czy jedno nie ma nic wspólnego z drugim?:-) Bardzo proszę odpowiedz. Bardzo dziękuję

Witam,
Ten lek może powodować obniżenie ciśnienia więc wynik może być poniekąd "sfałszowany".
Polecam udać się dodatkowo do PZP w celu dalszej diagnostyki i ew. leczenia.