Czy lekarz, który przyjmuje w poradni, będzie wykonywał zabieg?

Za 2 tyg. mam mieć usuwane znamię. Na stronie szpitala jest już rozpis w jakie dni jaki lekarz przyjmuje w tej poradni plastycznej. Czy lekarz, który przyjmuje w poradni w ten dzień co mam mieć przeprowadzony zabieg będzie mi go wykonywał?

Mikołaj Cyganok

Witam! Sugeruję wprost zapytać lekarza, czy to on będzie wykonywał zabieg. Istotnym jest, w jakim trybie będzie usuwana zmiana, oraz w jakich warunkach (sala operacyjna czy gabinet zabiegowy). Zrozumiałym jest, że jeżeli lekarz w danym dniu przyjmuje w poradni, to nie będzie mógł jednocześnie gdzie indziej wykonać zabiegu w warunkach np. sali operacyjnej.