Czy lekarz może odsprzedać napletek pacjenta?

Czy w Polsce legalne jest aby jakaś placówka prywatna bądź państwowa zajmująca si zabiegami obrzezania itp., sprzedała/oddała itp. uzyskany w ten sposób napletek jakiejś firmie produkującej drogie kosmetyki bądź zajmującej się czymś innym, ewentualnie jakiejś organizacji? Dużo się w internecie naczytałem jak dobre interesy robi się na tym w USA. Myślę że osoba która poddaje się takiemu zabiegowi np. ze względów zdrowotnych nie chciała by aby lekarz obciął za dużo aby mieć lepszy zysk z uzyskanego organu tym bardziej że skutkiem takiego zabiegu jest spadek przyjemności z seksu.

Lek. Paweł Szadkowski

Sytuacja, którą Pan opisuje jest nielegalna. Oczywiście nie zapewnię Panu, że nikt w całej Polsce tak nie postępuje, natomiast nigdy się z tym nie spotkałem i byłoby to chyba zbyt duże ryzyko dla lekarza. Gdyby taka procedura wyszła na jaw, lekarz utraciłby prawo do wykonywania zawodu.