Czy lekarz może podważyć skierowanie na cesarskie cięcie od psychiatry?

Witam posiadam zasiwdczenie od psychiatry o cesarskim cięciu. Czy muszę z nim iść wcześniej zapisać się na wizytę do szpitala , czy musi być to szpital który prowadzi moja ginekolog , bo już dwa razy zmieniałam lekarza prowadzącego ponieważ nie dogadywałam. I do kogo w szpitalu musze się udać z tym skierowaniem poród mam na 16.07 . Leczę się od 10 roku życia na zaburzenia emocjonalne. Nie wiem co mam zrobić a Strasznie się martwię . Czy lekarz w szpitalu może podważyć takie skierowanie , czy bez problemu można się zapisać wcześniej na CC ? Dziękuję .

Szanowna Pani, lekarze nie podważą tego zaświadczenia. Proszę je pokazać lekarzom w szpitalu, który wybrała Pani jako miejsce porodu. Pozdrawiam