Czy lekarz na SOR może przyjąć osobę bez ubezpieczenia na ubezpieczenie siostry?

Witam. Nie posiadam ubezpieczenia dostalam bardzo silnej anginy moje pytanie polega na tym czy przyjmie mnie lekarz ma sorze na ubezpieczeniu siostry ?

Raczej nie można uzyć w tym przypadku ubezpieczenia siostry , lekarz oczywiście przyjmie pacjentkę , z tym ,że przy braku ubezpieczenia wizyta będzie platna