Czy leki Alprox i Mitrazapaine można łączyć?

Witam mam pytanie biorę Alprox 1mg dziennie czasami dwa tyle że czasami mnie uspokaja A czasami nie i lekarz teraz przepisał mi Mitrazapaine 15mg czy te leki można łączyć bo Alprox biorę już że dwa lata i boję się co odstawić z góry dziękuję za odpowiedź

Witam,
można te leki łączyć. Trzeba jednak pamiętać, że alprox jest lekiem uzależniającym i można go brać max. przez 1 msc. Pozdrawiam.