Czy leki antydepresyjne mogą powodować pieczenie w klatce piersiowej?

Odkąd zaczełam zażywać leki antydepresyjne SSRI piecze mnie w klatce piersiowej. Czy to możliwe że te leki wywołują takie skutki czy jest to typowy objaw nerwicowy?
KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu

Czy mniejsza potrzeba snu jest normalną częścią procesu starzenia?

Czy jeśli mniej śpię, to oznacza, że się starzeję? Ile śpią osoby młode, a ile te podeszłym wieku? Obejrzyj nasz film i dowiedz się więcej na ten temat.

Lek. Bartłomiej Grochot
77 poziom zaufania

Witam. Jednym ze skutków ubocznych SSRI jest dyskomfort w klatce piersiowej. Gdyby te dolegliwości się nasilały lub miałyby związek z wysiłkiem fizycznym radziłbym niezwłocznie udać się do lekarza. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy