Czy leki Ketrel i Asentra przyjmowane przez mężczyznę od 3. lat mają wpływ na poczęcie dziecka?

Witam, Czy leki w minimalnej dawce Ketrel i Asentra brane od ok 3 lat przez mężczyznę(od jakiegoś pół roku dawka zredukowana do minimalnej) mają wpływ na poczęcie dziecka? Czy mogą one w jakiś negatywny sposób wpłynąć na dziecko?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wspomniane leki mogą powodować zmniejszenie potencji oraz libido.