Czy leki na lęki są bezpieczne w danej kombinacji?

Witam. Od dwóch lat zmagam się ze stanami lękowymi i fobią spoeczną oraz atakami paniki.. Wszystko zaczęło się od problemów z sercem i rzuceniem papierosów. Przez pierwszy rok braem leki Asentra 50m Alpragen 0,5 i Isoptin 120 SR. Po pół roku odstawiłem Asentrę i zostałem tylko przy Alpragenie 0,5 raz na dobę oraz Isoptinie. W miarę dobrze funkcjonowałem. W kwietniu tego roku postanowiłem odstawić alpragen i od tego czasu zaczął się mój problem z permanentną bezsennoścoą. Mimo powrotu do Alpragenu i Asentry problem nie zniknął.Nadmienie ze próbowałem leczyć się Trittico ale na sen działał miernie natomiast powodował problemy z szybką akcją serca więc odstawiłem. Estazolam 2 mg nie działa, Lorafen 2,5 usypia ale wiem że to kolejna benzodiazepina i nie powinienem jej brac. Lekarz przepisal mi aktualnie Kwetaplex 25. Mam Pytanie czy to bezpieczny lek. ? Czy kombinacja : Alpragen, Kwetaplex, Asentra, Isoptin Sr120 jest bezpieczna? Bardzo proszę o odpowiedz

szanowny Panie, żaden lek nie jest w pełni bezpieczny, lekarz na pewno tak dobrał leki aby nie odczuwał Pan działań niepożądanych