Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy leki na miesiączkę mogą powodować krwawienie z nosa?

Od 2 tygodni przyjmuję następujące leki na wywołanie miesiączki: devigel, dostinex i euthyrox oraz unidox solutab na poprawę cery. Od paru dni występuje u mnie delikatne krwawienie z nosa - z prawej dziurki. Czy może to być skutek przyjmowania któregoś z wymienionych leków? Czy przy prawidłowych dawkach mogą wystąpić u mnie jakieś "skutki uboczne"? Z góry dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Aborcja

Aborcja to kontrowersyjne zagadnienie. Wiele osób chciałoby ją zalegalizować, jednak polskie prawo tego nie dopuszcza. O aborcji wypowiada się prof. Krzysztof Czajkowski.

74 poziom zaufania

witam, nie, wspomniane leki nie powinny powodować krwawień z nosa

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy