Czy leki na potencję obniżają płodność?

Czy leki na potencję obniżają płodność ? Mamy problem z mężem taki, ze nasze zbliżenia trwaja bardzo krótko. Zastanawiamy się nad lekiem na potencję. Staramy się jednak o dziecko od 12 lat i boimy się, ze takie leki zle wpłyną na jakość nasienia. Bardzo proszę o odpowiedź i może polecenie jakiegos dobrego o bezpiecznego leku.

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
leki na poprawienie potencji nie wpływają na płodność, zgłoś sie do urologa on dobierze ci leki
pozdrawiam