Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 7 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy leki na przedwczesny wytrysk są skuteczne?

czy leki na wczesny wytrysk są skuteczne pani doktor z abc napisała mi że są specjalne tabletki na to tylko jak się nazywają czy niosą źle konsekwencje dla pacjenta jak długo trzeba je używać by się z tego wyleczyc cierpię na to 12 lat z jedną partnerka zona
MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

74 poziom zaufania

Szanowny Panie, proszę udać się do urologa bądź lekarza seksuologa, który zaleci odpowiednie leczenie i wytłumaczy jakie mogą być działania niepożądane. Można stosować leczenie doustne lekami z grupy SSRI, np. paroksetyna, sertralina, również środki do stosowania miejscowego, np. EMLA, istnieją też terapie psychologiczne, indywidualne oraz dla par.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy