Czy leki na rwę kulszową mogą zaburzać morfologię?

Witam. Brałam przez 2 tyg leki na Rwę kulszową Olfen Uno w ilości 30szt i Nimesil 34 sztuki oraz zastrzyki z diclofenaku sztuk 10 i wit b6. Między czasie jeszcze tabletki Ibuprom. Między czasie miałam jeszcze krwotok z nosa dość obfity. Zrobiłam po tym czasie Morfologię i moja hemoglobina to 6,5 nigdy takiej nie miałam zawsze miałam niska 10,8. Czy taka kuracja lekami która przeszłam może być przyczyna takiej hemoglobiny ?

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę pilnie udać się do lekarza pierwszego kontaktu lub na SOR. Tak niski poziom hemoglobiny jest potencjalnym zagrożeniem życia i wymaga pilnej diagnostyki i leczenia. Trudno powiedzieć czy akurat opisana terapia była powodem tak złych wyników, ale zdecydowanie mogła nasilić już istniejące nieprawidłowości.