Czy leki nie działają prawidłowo?

Witam, mam 26 lat od 8 roku życia jestem leczony na stany lękowe i lęk uogólniony. Jestem pod stałą opieką psychiatry, wcześniej też psychologa. Biorę Rexetin 1 tabletka 2 razy dziennie. Wszystko było dobrze nie miałem żadnych problemów, pracuje, wychodzę, jeżdżę na wakacje od kilku lat nie miałem żadnego nawrotu choroby aż do teraz. Dwa tygodnie temu miałem zapalenie żołądka i dwunastnicy dostałem lek emanera, jest to lek, który hamuje wydzielanie kwasu żołądkowego. Od dwóch dni ciągle jest mi niedobrze, źle się czuje, czuję jak bym się czegoś bał i wali mi serce. Czy możliwe jest że Rexetin nie wchłania się przez branie leku na żołądek ? Innej opcji na nawrót choroby nie widzę, od lat wszystko było super. Prosze o pomoc, bardzo się martwię

Witam, opisanym przypadku należy zgłosić się na wizytę do lekarza który zalecił lek i poinformowanie go o objawach jakie Pan ma po zażyciu leku może również odbyć się wizyta jako teleporada.

Wskazane jest aby poinformować lekarza o przyjmowaniu leku od psychiatry.

Proszę również pamiętać, że można mieć skutki niepożądane w trakcie leczenia lekiem emanera i tak ja wyżej pisałem należy poinformowanie lekarza prowadzącego o zaistniałych objawach.

Pozdrawiam