Czy leki przeciwdepresyjne mają wpływ na antykoncepcję hormonalną?

Czy Ashwagandha obniża skuteczność tabletek antykoncepcyjnych? Tabletki z ashwagandha mają właściwości antydepresyjne a niektóre leki przeciwdepresyjne oraz preparaty łagodzące stany obniżonego nastroju typu depresyjnego, które można kupić bez recepty mogą wpływać na skuteczność antykoncepcji.

przyjmowanie każdego rodzaju środków może wpływać na metabolizm organizmu.
w tym przypadku stosowanie tej rośliny nie powinno obniżać skuteczności antykoncepcji ;)