Czy leki przeciwdepresyjne na każdego człowieka działają w inny sposób?

Czy leki przeciwdepresyjne typu fevarin, efectin na każdego człowieka działają w inny sposób – z mojego doświadczenia wiem, że lek fevarin spowodował natłok myśli, stany napięcia i niepokoju i wprowadził mnie w manię, a lek efectin , który brany przez okres około 1,5 tygodnia wzmógł stany napięcia, niepokoju, przyspieszona została akcja serca – był chyba to tzw. „zespół serotoninowy”

Lek. Paweł Szadkowski

Pana objawy mogą wynikać z choroby podstawowej i/lub działań niepożądanych ww. leków. Wszelkie wątpliwości dotyczące leczenia należy wyjaśniać ze swoim lekarzem prowadzącym.