Czy leki psychotropowe mogą wpływać na zaburzenia miesiączkowania?

Dzień dobry. Od jakiś 2,5 roku zażywam lek Marvelon na uregulowanie miesiączki. Od 2 miesięcy zaczęłam brać 3 kolejne leki - Spamilan - na moje napady lękowe - Finlepsin - na napady nieświadomości - Flunarizinum - na szumy uszne I od tych 2 miesięcy prawie w ogóle nie mam okresu. Pojawia się tylko zabarwienie lekko różowe i żyłki krwi i nic więcej. Czy któryś tych leków może powodować takie objawy? Boję się żeby nie było to coś poważnego. Niestety nadal nie mam terminu wizyty u ginekologa

Istnieje możliwość, że leki przyczyniły się do Pani objawów, ale wciąż potrzeba wizyty u ginekologa, celem wykluczenia innych przyczyn. Pozdrawiam.