Czy leki spowodowały u mnie nadmierną nerwowość?

Od 2 lat i 11 miesięcy odczuwam ciągłe nerwy, stres, zdenerwowanie bez przyczyny. Żaden lek nie pomaga. Stosowałam Xeplion - 75 mg, Ketilept - 100 mg. Obecnie stosuję pregabalinę - 150 mg i flupentyksol - 3 mg. Obecnie prolaktyna wynosi ponad 3000. TSH podwyższone - 200. Proszę powiedzieć, co jest przyczyną ciągłych nerwów bez przyczyny? Dodam, że przed złymi wynikami też tak było. Czy jest to wynik przyjmowanych wcześniej i teraz leków? Kobieta, 35 lat

Nie sądzę, by objawy powodowane były przez leki. Po drugie nie wyobrażam sobie, by objawy nie miały przyczyn! Opisane dolegliwości mogą mieć swoje przyczyny poniżej progu świadomości i dlatego niedostępne są autorefleksji. Proponuję skontaktować się z psychoterapeut(k)ą.

Pozdrawiam