Czy leki SSRI mogły zmniejszyć zaraźliwość organizmu na serotoninę?

Witam przez 6 lat stosowalem lekarstwa z grupy ssri czy jest mozliwe to aby zmniejszyly one wrazliwosc organizmu na serotonine albo ograniczyly jej ilosc wydzielanom przez organizm? Przed leczeniem odczowalem jakad radosc a dzis wcale

Witam,
Leki z grupy SSRI nie są lekami uzależniającymi. Jednak po pewnym czasie możliwe jest, że organizm potrzebuje większej dawki leku. Pozdrawiam.