Czy leki Trifas Cor, Suvardio, Tritace 5, Polocard, SimvaHEXAL i Captopril można brać równocześnie?

Pacjent w wieku 83 lat po przebytych zawałach (3) i założonych bypassach, z miażdżycą i niewydolnością nerek....jest leczony farmakologicznie (Trifas cor, Suvardio, Tritace 5, Polocard, Simva hexal, .....ostatnio ciśnienie oscyluje w granicach 155 - 177...zaczął przyjmować doraźnie Captropil ale nie bardzo pomaga....twierdzi, że czuje się dobrze....czy można wszystkie te leki brać równocześnie? Czy konieczna jest jakaś modyfikacja leków i ich dawkowania? Nie chcę panikować ale też i czegoś przegapić.

Szanowna Pani, bardzo ciężko przewidzieć interakcje przy stosowaniu tak wielu leków, jeśli lekarz tak zalecił to proszę postępować wg wskazań