Czy lepiej zdecydować się na poród naturalny czy cesarskie cięcie?

1-szy poród zakończony cc po 9h sn, powód -"ułożenie odgięciowe",dziecko - 3850 i 56 cm.Poród indukowany oksyt.Termin 1szego por. z usg bo mam niereg. cykle.Po 2l znów ciąża,termin z usg moje obserw.Cykle 35-135 dni.Mam dodatkowy płat łożyska.Chciałabym urodzić sn, nie wiem czy to bezpieczne dla dziecka?Ciąża zagrożona, w 1szym trym.brałam progesteron i cyclonamine.Jakie jest Państwa zdanie?Proszę o odpowiedź,nie wiem co zdecydować, cc czy sn, termin 09.10.14 ale 02.10 mam się zgłosić do szpit

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Kluczowe jest ostatnie USG oceniające położenie dziecka. Proponuje jednak SN.