Czy leukocytoza 47,7% jest wynikiem alarmującym?

Witam, podczas badań wstępnych okazało się, że mam leukocytozę 47,7%. Inne wyniki mam w normie, także OB i CRP. Jestem matką karmiącą od ponad roku (30l). Ostatnio jednak czuję się słabo, często mam problemy z brzuchem. Czy taki wynik powinien być dla mnie alarmujący? Dziękujęza odpowiedź.

Milena Lubowicz

Polecam udać się do lekarza rodzinnego z wynikiem, gdyż obawiam się, że mogła coś Pani pomylić, gdyż leukocyty podane są w wartości bezwzględnej, a nie procentowej.
Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Czy na pewno chodzi o leukocyty? Zazwyczaj wartość leukocytów podaje się w tysiącach krwinek /ul. Jeśli tak, podwyższenie leukocytów może wskazywać na infekcję.
Pozdrawiam