Czy łysieję?

Witam. Ostatnio zwróciłem uwagę na moje włosy. Mam teraz 20 lat. Przez 3 lata katowałem włosy żelem. Patrząc na zdjęcia sprzed 2 lat widzę, że miałem zakola. Nie wiem czy od urodzenia tak miałem, bo nigdy nie odsłaniałem czoła, ale gdy przyrównuję do zdjęć dzisiejszych to nie widzę różnicy, może minimalną, nie wiem. Dlatego chchiałbym przeslać pani zdjęcie, aby Pani subiektywnie oceniła, jak to wyglada. Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam.

Zachęcam do odwiedzenia lekarza dermatologa, który zbierze dokładny wywiad (w tym zapyta przede wszystkim o to jak wyglądają włosy u taty/dziadka), ewentualnie zleci badania dodatkowe, a przede wszystkim określi z jakim rodzajem łysienia mamy do czynienia.
Zmian opisywanych nie wiązałabym ze stosowanym żelem - wydaje się (na podstawie opisu) iż mogą one mieć tło genetyczne.
Pozdrawiam.