Czy mając koronę porcelanową na metalu w górnej szczęce, mogę mieć wykonane badanie głowy rezonansem magnetycznym,

Witam. Czy mając koronę porcelanową na metalu, w górnej szczęce, mogę mieć wykonane badanie głowy rezonansem magnetycznym, zwłaszcza że badanie zlecone w związku z odczuwanym bólem prawego oka czyli tuż nad koronką.

Szanowna Pani, nie sądzę, aczkolwiek nie wiem jaki to jest stop metalu. Najlepiej będzie dowiedzieć się w zakładzie, w którym będzie Pani wykonywała badanie